Diyarbakır Yolu Üzeri, Yücel Gaz Petrol Bitişiği Karaköprü, ŞANLIURFA

Ciğerci Lütfi

Hakkımızda

1996 yılında henüz 11 yaşındayken Şanlıurfa'da bir ciğer salonunda meslek hayatına başlayan Lütfi Yüksekyayla, bir süre sonra tecrübesini ve kalitesini daha da ileriye taşımak adına kendi işletmesini kurdu.

Uzun bir süre farklı isimler altında kendisine ait farklı işletmeleri yöneten Lütfi Usta, 2019 yılında kendi isminin yer aldığı Ciğerci Lütfi işletmesini, Şanlıurfa' nın hızla büyüyen ve gelişen merkez ilçesi Karaköprü'de faaliyete aldı. 

Bugün, ön ve arka bahçe olmak üzere 900m2 açık alanı, 500 m2 kapalı alanı, otoparkı ve çocuk oyun alanıyla toplamda 650-700 kişiye aynı anda hizmet sunabileceği nezih, sakin ve şık bir mekanda , Terbiyesiz Tavuk gibi spesial ürünleriyle Şanlıurfa Karaköprü'de  kebapseverlere eşşsiz lezzetleriyle hizmet sunmaktadır.

Özenle seçilen ve günlük olarak temin edilen et ve sakatat ürünlerimiz, taptaze sebze ve baharatlarımız, kendi bünyemizde bulunan fırınımız ile sıcacık ekmeklerimiz, geleneksel üretim ve pişirme usullerine sadakatimiz, gıda güvenliğine duyduğumuz hassasiyet, deneyimli ekibimiz ile işimize olan aşkımız ve bu lezzetlerin tutkunlarına olan saygımız, Şanlıurfa' da adımızdan memnuniyetle söz edilmesini sağlamaktadır.

Ciğerci Lütfi olarak amacımız;

İşinde uzman ekibimiz ile, aslında her biri birer doğuştan kebapçı olan Şanlurfalılara ve memleketimize gelen misafirlerimize, mangal lezzetlerini, geleneksel usullerde koruyarak sunmaktır.